Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 2de druk / 2007 / 320 pagina’s / Nederlands / 9789021584423
€ 38,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 2de druk / 2007 / 320 pagina’s / Nederlands / 9789021584423
€ 38,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Met een inleiding van Grandmaster Phyllis Lei Furumoto
Reiki, de Japanse techniek voor heling en gezondheid, is een van de effectiefste en populairste vormen van traditionele geneeskunst. De beginselen ervan worden overgeleverd door intensieve scholing en pas na lange praktijkervaring mag iemand zich Reiki Master noemen.
De auteurs van Handboek reiki zijn beiden praktizerend Reiki Master en hebben meerdere succevolle boeken gepubliceerd over reiki, energie en healing.
In dit uitvoerig ge ustreerde handboek is hun kennis en ervaring gebundeld tot het meest gezaghebbende naslagwerk over reiki dat in Nederland voorhanden is.
Sunny Nederlof en Bas Buis zijn Usui Reiki Master. Hun Nederlof Centrum / Reiki-Instituut in Amsterdam is sinds jaar en dag toonaangevend in de wereld van reiki en verzorgt informatie, advies, opleiding en training.
| Gewicht | 570 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 15,5 × 3,1 cm |
| ISBN | 9789021584423 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Servire |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 320 pagina's |
| Gewicht | 570 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 15,5 × 3,1 cm |
| ISBN | 9789021584423 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Servire |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 320 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.