Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 11de druk / 2014 / 438 pagina’s / Nederlands / 9789045027791
€ 20,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 11de druk / 2014 / 438 pagina’s / Nederlands / 9789045027791
€ 20,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Een van de oerteksten van het taoïsme. De mens heeft al duizenden jaren dezelfde vragen en problemen. De tao biedt zowel antwoorden als oplossingen, en staat een zeer praktische levenswijze voor.De geschriften van Zhuang Zi behoren tot de meesterwerken uit de wereldliteratuur. Zhuang Zi (spreek uit: Dzwángdze) is een tijdgenoot van Aristoteles, maar zijn ideeën zijn totaal anders. In deze grootscheepse verzameling van fascinerende verhalen, diepzinnige beschouwingen en scherpe maatschappijkritiek gaat het in de eerste plaats om onze eigen vrijheid. Hij lacht om menselijke vooroordelen en taboes en heeft niets op met het zinneloos najagen van onhaalbare idealen. In plaats daarvan toont ons hoe wij, in eenvoud en stilte, door ons dagelijks werk en door meditatie, de Tao van de eenheid tussen mens en natuur kunnen volgen. Dit is een van de oerteksten van het taoïsme. Het heeft een zeer grote invloed uitgeoefend, niet alleen op de filosofie, maar ook op de kunst van het Verre Oosten.
| Gewicht | 675 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 3,6 cm |
| ISBN | 9789045027791 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Atlas Contact |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 11de druk |
| Jaar Uitgave | 2014 |
| Aantal pagina's | 438 pagina's |
| Gewicht | 675 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 3,6 cm |
| ISBN | 9789045027791 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Atlas Contact |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 11de druk |
| Jaar Uitgave | 2014 |
| Aantal pagina's | 438 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.