Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1999 / 83 pagina’s / Engels / 9781899579167
€ 24,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1999 / 83 pagina’s / Engels / 9781899579167
€ 24,50
Op voorraad
Op voorraad
The mandala of the five Buddhas ia an important Buddhist symbol – a multi-faceted jewel communicating the different aspects of Enlightenment. A meeting with each Buddha awakens the qualities they embody – energy, beauty, love, confidence and freedom.
| Gewicht | 125 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18,6 × 12,2 × 0,9 cm |
| ISBN | 9781899579167 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Windhorse Publications |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1999 |
| Aantal pagina's | 83 pagina's |
| Gewicht | 125 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18,6 × 12,2 × 0,9 cm |
| ISBN | 9781899579167 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Windhorse Publications |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1999 |
| Aantal pagina's | 83 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.