Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 2009 / 144 pagina’s / Nederlands / 9789401301121
€ 19,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 2009 / 144 pagina’s / Nederlands / 9789401301121
€ 19,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Zwangerschapsyoga’ biedt yogatechnieken die speciaal ontworpen werden voor tijdens de zwangerschap, als voorbereiding op de bevalling en daarna. Het boek helpt je onder andere om te gaan met alle fysieke en emotionele veranderingen die je doormaakt. Zo leggen de auteurs het belang uit van ademwerk om je lichaam te ontspannen en stress te verminderen. Ze bieden geleide meditaties, visualisaties en stap-voor-stap-routines om spierspanning en pijn te doen verminderen. Met de postnatale oefeningen achter in het boek kom je na de bevalling snel weer in conditie. Door deze tips en oefeningen wordt zwanger zijn en bevallen een positieve ervaring om te koesteren.
| Gewicht | 534 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 19,4 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789401301121 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2013 |
| Aantal pagina's | 144 pagina's |
| Gewicht | 534 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 19,4 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789401301121 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2013 |
| Aantal pagina's | 144 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.