Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat – Inclusief CD / Paperback / 1ste druk / 2011 / 256 pagina’s / Nederlands / 9789048304455
€ 27,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat – Inclusief CD / Paperback / 1ste druk / 2011 / 256 pagina’s / Nederlands / 9789048304455
€ 27,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Je hoeft geen geweldige gitarist te zijn om songs te kunnen schrijven voor de gitaar, maar je hebt wel een grote verzameling akkoordprogressies nodig om de sfeer en stijl van een song te creëren. En natuurlijk een manier om die
akkoorden te combineren met een melodie en je tekst.
Songwriters vinden in deze gids een enorm aantal combinaties van akkoorden die samen songs kunnen vormen in elke stemming en ieder genre.
– Er is niet meer dan enige basiskennis van het gitaarspel nodig. Bouw je vaardigheden en inzicht op terwijl je het boek doorwerkt. Ervaren gitaristen komen legio onverwachte akkoordprogressies tegen voor een frisse, nieuwe aanpak.
– Leer met een minimale kennis van muziektheorie hoe je een melodie en akkoordprogressie samenvoegt tot een geheel.
| Gewicht | 545 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 15,3 × 2 cm |
| ISBN | 9789048304455 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Veltman Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Inclusief CD |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2011 |
| Aantal pagina's | 256 pagina's |
| Gewicht | 545 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 15,3 × 2 cm |
| ISBN | 9789048304455 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Veltman Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Inclusief CD |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2011 |
| Aantal pagina's | 256 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.