Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2001 / 128 pagina’s / Nederlands / 9789057641749
€ 9,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2001 / 128 pagina’s / Nederlands / 9789057641749
€ 9,50
Op voorraad
Op voorraad
Instructies voor olieverf- en aquareltechnieken, waaronder alla prima, glaceren met olieverf en nat in nat schilderen met waterverf.
Leer eenvoudig en effectief composities creëren.
Stap-voor-stapdemonstraties en illustraties van verschillende technieken tonen de ontwikkeling van een schilderij.
| Gewicht | 426 g |
|---|---|
| Afmetingen | 27,9 × 21,7 × 0,8 cm |
| ISBN | 9789057641749 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Libero |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 128 pagina's |
| Gewicht | 426 g |
|---|---|
| Afmetingen | 27,9 × 21,7 × 0,8 cm |
| ISBN | 9789057641749 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Libero |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 128 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.