Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2010 / 190 pagina’s / Nederlands / 9789047037583
€ 13,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2010 / 190 pagina’s / Nederlands / 9789047037583
€ 13,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Het spel van macht en invloed wordt niet langer alleen gespeeld door diegenen die de top willen bereiken. De hiërarchische verhoudingen zijn minder rigide en op elk niveau spelen verschillende belangen. Het is dus belangrijk dat iedereen inzicht heeft in het spel van invloed, aanval en verdediging.
Hoe verweer jij je tegen de trucjes van je collegas?
Hoe zorg je voor die verdiende promotie?
Hoe krijg je steun voor jouw plannen?
In dit boek schetst Ronald-Henk Ritsma compleet, praktisch en onderhoudend hoe de regels van macht en invloed werken. Hij combineert de inzichten van grootmeesters als Sun Tzu en Machiavelli met die van huidige managementgoeroes en verwerkt dit met zijn uitgebreide praktijkervaring tot een krachtig handboek. Door historische anekdotes en casestudys krijgt zijn verhaal kleur en diepte.
| Gewicht | 325 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789047037583 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Business Contact |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2010 |
| Aantal pagina's | 190 pagina's |
| Gewicht | 325 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789047037583 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Business Contact |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2010 |
| Aantal pagina's | 190 pagina's |





Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.