Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 2007 / 128 pagina’s / Nederlands / 9789021337609
€ 10,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 2007 / 128 pagina’s / Nederlands / 9789021337609
€ 10,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Wat u moet weten om beter te gaan schilderen Praktische tips en inspirerende voorbeelden om uw schilderijen tot leven te brengen
Materialen en technieken Vingeroefeningen zetten u ertoe aan om uw materialen door middel van de basistechnieken (zoals het mengen van kleuren) uit te proberen en helpen u om meer zelfvertrouwen te krijgen.
Projecten
Gemakkelijk te volgen projecten laten stap voor stap zien wat u moet doen. Zij demonstreren de belangrijkste technieken om heldere kleuren en tinten en een succesvolle compositie te krijgen.
Galeris
Inspirenede schilderijen illustreren verschillende benaderingen tot stillevens, landschappen en figuren om u te helpen een heel eigen stijl te ontwikkelen.
| Gewicht | 655 g |
|---|---|
| Afmetingen | 26,2 × 20,2 × 1,4 cm |
| ISBN | 9789021337609 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Tirion Uitgevers |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 128 pagina's |
| Gewicht | 655 g |
|---|---|
| Afmetingen | 26,2 × 20,2 × 1,4 cm |
| ISBN | 9789021337609 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Tirion Uitgevers |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 128 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.