Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1982 / 190 pagina’s / Nederlands / 9789026607219
€ 22,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1982 / 190 pagina’s / Nederlands / 9789026607219
€ 22,50
Op voorraad
Op voorraad
Geen samenvatting beschikbaar.
| Gewicht | 396 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,1 × 16 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789026607219 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Callenbach |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1982 |
| Aantal pagina's | 190 pagina's |
| Gewicht | 396 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,1 × 16 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789026607219 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Callenbach |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1982 |
| Aantal pagina's | 190 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.