Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 3de druk / 1993 / 366 pagina’s / Nederlands / 9789061730996
€ 13,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 3de druk / 1993 / 366 pagina’s / Nederlands / 9789061730996
€ 13,50
Uitverkocht
Uitverkocht
De Psalmen uit het Hebreeuws vertaald door Dr. Ida G.M. Gerhardt en Dr. Marie H. van der Zeyde’ is als eigenstandig boek voor het eerst in 1972 verschenen. De inmiddels klassieke, literaire vertaling werd opgenomen in de Willibrordvertaling die in 1975 in een totumeditie verscheen, en heeft hiervan deel uitgemaakt tot de herziene Willibrordvertaling in 1995 haar intrede deed. De poëtische kracht van de psalmen komt volledig tot haar recht in een verstild maar tegelijkertijd ook flonkerend taalspel.
| Gewicht | 373 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19,3 × 12,7 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789061730996 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Jongbloed |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 1993 |
| Aantal pagina's | 366 pagina's |
| Gewicht | 373 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19,3 × 12,7 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789061730996 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Jongbloed |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 1993 |
| Aantal pagina's | 366 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.