Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 17de druk / 2017 / 430 pagina’s / Nederlands / 9789025752828
€ 19,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 17de druk / 2017 / 430 pagina’s / Nederlands / 9789025752828
€ 19,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Halt in gevaar’ is deel 9 van de spannende internationale bestsellerserie ‘De Grijze Jager’ van John Flanagan. Alleen in Nederland en België zijn er van deze fantasyreeks al meer dan 1,5 miljoen boeken verkocht.
In ‘Halt in gevaar’ zijn Halt, Arnaut en Will op het spoor van Tennyson en zijn volgelingen. Tennyson is de leider van de Buitenstaanders en probeert te ontsnappen aan gerechtelijke vervolging voor zijn misdaden in Clonmel. Halt is vastbesloten hem tegen te houden voordat hij de grens van Araluen oversteekt.
Will weet een van de huurmoordenaars uit te schakelen, maar er zijn er nog twee over en Halt is in levensgevaar. Hoe handig Will en Halt ook zijn met pijl en boog, het lijkt in dit duel met de wrede huurmoordenaars niet voldoende. Heeft het laatste uur voor Wills mentor nu werkelijk geslagen? Voor lezers vanaf 10 jaar.
| Gewicht | 662 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,2 × 14,2 × 4,2 cm |
| ISBN | 9789025752828 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Gottmer |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 17de druk |
| Jaar Uitgave | 2017 |
| Aantal pagina's | 430 pagina's |
| Gewicht | 662 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,2 × 14,2 × 4,2 cm |
| ISBN | 9789025752828 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Gottmer |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 17de druk |
| Jaar Uitgave | 2017 |
| Aantal pagina's | 430 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.