Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2004 / 290 pagina’s / Engels / 9781570628498
€ 19,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2004 / 290 pagina’s / Engels / 9781570628498
€ 19,50
Op voorraad
Op voorraad
A collection of Buddhist teachings offers wisdom taken directly from seminars and talks given to western students by famous Tibetan Buddhist masters and preserves the important aspects and power of the ancient Buddhist traditions of oral teachings.
| Gewicht | 424 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,9 × 15,2 × 2 cm |
| ISBN | 9781570628498 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Shambhala |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 290 pagina's |
| Gewicht | 424 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,9 × 15,2 × 2 cm |
| ISBN | 9781570628498 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Shambhala |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 290 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.