Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 27ste druk / 1998 / 744 pagina’s / Nederlands / 9789033824456
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 27ste druk / 1998 / 744 pagina’s / Nederlands / 9789033824456
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Uit bijna alle bijbelboeken zijn bijbelverhalen gekozen, m.u.v. enkele profeten en de Brieven uit het Nieuwe Testament. Dat maakt deze bijbel erg compleet. Boven elke vertelling is de bijbeltekst vermeld waarin het verhaal is terug te vinden.
Illustraties:
De illustraties hebben een bijrol. De aandacht wordt vooral op de tekst gericht. De illustraties zijn meest zwart-wit. Er zijn 20 kleurillustraties te vinden.
Doelgroep:
Deze kinderbijbel is bestemd voor kinderen van 7-12 jaar, maar kan ook goed gebruikt worden als gezinsbijbel. Deze bijbel is ook zeer geschikt bij evangelisatiewerk.
Vormgeving:
De bijbel is gebonden en genaaid en heeft een harde kaft. Het boek telt ongeveer 745 bladzijden.
God wordt beschreven als een Almachtige, trouwe God. De lezer wordt herhaaldelijk opgeroepen God dankbaar te zijn voor wat Hij voor de mensen doet, dat Hij voor ze zorgt.
Mevrouw Ingwersen geeft een bijbelgetrouwe, feitelijke weergave van de bijbelverhalen. Zij wijst in haar verhalen uit het Oude Testament ook vooruit naar de komst van de Zaligmaker. De verhalen zijn mooi opgedeeld in korte (voorlees)stukjes. Zo kan de voorlezer zelf bepalen hoeveel hij leest.
De illustraties hebben duidelijk een plaats naast het verhaal. De aandacht wordt vooral getrokken door de inhoud van de bijbel en niet naar de vormgeving.
| Gewicht | 1210 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 15,5 × 4,8 cm |
| ISBN | 9789033824456 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ark Boeken |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 27ste druk |
| Jaar Uitgave | 1998 |
| Aantal pagina's | 744 pagina's |
| Gewicht | 1210 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 15,5 × 4,8 cm |
| ISBN | 9789033824456 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ark Boeken |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 27ste druk |
| Jaar Uitgave | 1998 |
| Aantal pagina's | 744 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.