Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1974 / 212 pagina’s / Nederlands / 9789060772522
€ 15,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1974 / 212 pagina’s / Nederlands / 9789060772522
€ 15,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Aan de hand van het bijbelboek Ester laat de auteur de grondstructuur van de Bijbel zien, een grondstructuur die zich ook uitdrukt in het menselijk leven. Ook al lijkt alles toeval, de verborgen God blijkt toch zijn stempel te drukken. Weinreb geeft inzicht in ‘het oude weten’.
Friedrich Weinreb (1910 – 1988) was de grote kenner van de joodse mystiek en deed dat vanuit de levenssituatie van de moderne mens, ongeacht cultuur of religie. Onder zijn talloze publicaties en voordrachten bieden het klassieke Bijbel als Schepping en het compacte Ik die verborgen ben een schat aan diepe en praktische kennis.
| Gewicht | 300 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789060772522 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Servire |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1974 |
| Aantal pagina's | 212 pagina's |
| Gewicht | 300 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789060772522 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Servire |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1974 |
| Aantal pagina's | 212 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.