Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1995 / 1ste druk / 274 pagina’s / Nederlands / 9789062385768
€ 28,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1995 / 1ste druk / 274 pagina’s / Nederlands / 9789062385768
€ 28,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Over de universele betekenis van de Koningen en Profeten van het Oude Testament in relatie tot onze huidige tijd.
| Gewicht | 723 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,5 × 17,5 × 3,2 cm |
| ISBN | 9789062385768 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Christofoor |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1995 |
| Aantal pagina's | 274 pagina's |
| Gewicht | 723 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,5 × 17,5 × 3,2 cm |
| ISBN | 9789062385768 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Christofoor |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1995 |
| Aantal pagina's | 274 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.