Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 2de druk / 2018 / 370 pagina’s / Nederlands / 9789491586309
€ 9,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Paperback / 2de druk / 2018 / 370 pagina’s / Nederlands / 9789491586309
€ 9,95
Op voorraad
Op voorraad
Bijbellezen aan tafel is een goede gewoonte. Soms zijn er stukken in de Bijbel die moeilijk zijn. De dagboeken ‘Van Alpha tot Omega’ zijn een goede manier zijn om ook deze gedeelten te begrijpen. Deze dagboeken zijn geschreven voor het hele gezin. Daarom staan er vragen die zowel jonge als oudere kinderen kunnen beantwoorden en worden zowel vader, moeder en de kinderen aangesproken. Hierdoor is het een echt gezinsdagboek om de Bijbel van kaft tot kaft te lezen en te begrijpen.
De vier delen zijn afzonderlijk te gebruiken, maar worden doorgaans als serie gelezen. Door middel van deze dagboeken leest u in één jaar de hele Bijbel.
| Gewicht | 545 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14,8 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789491586309 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Om Sions Wil |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2018 |
| Aantal pagina's | 370 pagina's |
| Gewicht | 545 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14,8 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789491586309 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Om Sions Wil |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2018 |
| Aantal pagina's | 370 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.