Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 2018 / 297 pagina’s / Nederlands / 9789491991554
€ 17,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 2018 / 297 pagina’s / Nederlands / 9789491991554
€ 17,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Het is een grote uitdaging om, in een tijd vol rumoer en techniek, een boek te schrijven dat gewijd is aan de stilte. De wereld brengt echter zoveel geluid voort, dat het zoeken naar kleine ogenblikken van stilte alleen maar noodzakelijker wordt. Kardinaal Sarah herinnert ons eraan dat de kern van het leven bestaat in een stille relatie tussen het diepste innerlijk van de mens en God. De stilte is onmisbaar om de goddelijke muziek te horen – het gebed ontstaat uit de stilte en keert daar telkens opnieuw terug, op een steeds diepgaandere wijze. Alles wat groot en scheppend is, bestaat uit stilte. God is stilte. Na het internationale succes van het boek God of niets, dat in vijftien talen vertaald werd, neemt kardinaal Robert Sarah het op zich, aan de stilte haar adelbrieven terug te geven. De tekst wordt gevolgd door een buitengewoon gesprek met Dom Dysmas de Lassus, prior van de Grande Chartreuse en algemeen overste van de orde van de kartuizers. Emeritus-paus Benedictus XVI schreef het voorwoord voor dit boek.
| Gewicht | 357 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 2 cm |
| ISBN | 9789491991554 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Betsaida |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2018 |
| Aantal pagina's | 297 pagina's |
| Gewicht | 357 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 2 cm |
| ISBN | 9789491991554 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Betsaida |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2018 |
| Aantal pagina's | 297 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.