Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2002 / 413 pagina’s / Engels / 9780534541262
€ 14,50
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2002 / 413 pagina’s / Engels / 9780534541262
€ 14,50
Op voorraad
Op voorraad
This theory-based book is purposefully selective rather than comprehensive and takes an integrated, global approach to examining religion in various cultures. Readers learn to identify both the complex interactions between religion and societal context and the ways in which these interactions shape individuals, communities, national politics, and the world society.
| Gewicht | 565 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 16 × 1,6 cm |
| ISBN | 9780534541262 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Wadsworth Publishing |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 413 pagina's |
| Gewicht | 565 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 16 × 1,6 cm |
| ISBN | 9780534541262 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Wadsworth Publishing |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 413 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.