Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2008 / 223 pagina’s / Nederlands / 9789043911702
€ 23,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2008 / 223 pagina’s / Nederlands / 9789043911702
€ 23,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Leer de taal van het lichaam tekenen
Het menselijk lichaam is een klassiek, artistiek en mooi onderwerp; inspirerend en uitdagend. Dit uitgebreide bronnenboek toont de vele manieren om het lichaam te tekenen en biedt daarnaast instructie, raad en visuele inspiratie op tekengebied. BodypARTs behandelt de basisanatomie en de techniek om de details, zoals handen, ogen en de mond te leren tekenen. BodypARTs neemt de lezer ook mee achter de gesloten deuren van het tekenateliers van de professionele kunstenaar om te laten zien hoe zij de problemen aanpakken en oplossen. Een visueel praktische handleiding om een persoonlijke stijl te ontwikkelen.
| Gewicht | 724 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18,5 × 18,5 × 2,6 cm |
| ISBN | 9789043911702 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Tirion |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 223 pagina's |
| Gewicht | 724 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18,5 × 18,5 × 2,6 cm |
| ISBN | 9789043911702 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Tirion |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 223 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.