Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Redelijke Staat / Paperback / 1ste druk / 2009 / 270 pagina’s / Nederlands / 9789089751669
€ 13,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Redelijke Staat / Paperback / 1ste druk / 2009 / 270 pagina’s / Nederlands / 9789089751669
€ 13,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Barger beschrijft als geen ander de loyaliteit, vriendschap en broederschap van motorrijders op de weg. Zijn boek staat vol ronkende motoren, stoere mannen met een klein hartje, mooie vrouwen en extra hoge snelheden. Boordevol verhalen, anekdotes en unieke foto’s leest Bargers boek als een spannend avonturenboek.
In Vrij op de weg of het plezier van motorrijden’ noteert Sonny Barger zijn mooiste ervaringen, beste verhalen en grappigste anekdotes. Centraal staat het grote verlangen van iedere motorrijder: de ultieme vrijheid.
| Gewicht | 411 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789089751669 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Just Publishers |
| Kwaliteit | 2dehands – Redelijke Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2009 |
| Aantal pagina's | 270 pagina's |
| Gewicht | 411 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789089751669 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Just Publishers |
| Kwaliteit | 2dehands – Redelijke Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2009 |
| Aantal pagina's | 270 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.